Змішувач WEZER JAP1-827 (1036604)
WEZER JAP1-827 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER JAP1-827
Усі ціни 12 →Змішувач для умивальника двовентильний WEZER хром силумін JAP1-827 | 874 грн. |
Змішувач для умивальника WEZER JAP1-827, хром 1036604 | 830 грн. |
Смеситель для ванной WEZER JAP1-827 | 787 грн. |
Змішувач для раковини WEZER JAP1-827 м 1036604 | 874 грн. |
Змішувач для умивальника Wezer JAP1-827 1036604 | 874 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →