Змішувач Frap H14 F2014-B
Frap H14 F2014-B |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H14 F2014-B
Усі ціни 11 →Змішувач для душу одноважільний FRAP H14 хром силумін з душовим набором F2 | 844 грн. |
Змішувач для душу Frap F2014-B 1034143 | 844 грн. |
Змішувач для душу Frap H14 F2014-B | 844 грн. |
Змішувач для душа Frap F2014-B | 844 грн. |
Змішувач для душу Frap F2014-B 1034143 | 844 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →