Душова система Globus Lux Solly GLSO-0001
Globus Lux Solly GLSO-0001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Solly GLSO-0001
Усі ціни 7 →GLOBUS GLSO-0001 | 3 798 грн. |
GLOBUS GLSO-0001 | 3 798 грн. |
Душова система Globus Lux GLSO-0001 з виливом, латунь, з тропічним душем | 3 797 грн. |
Душовий гарнітур Globus Lux GLSO-0001 | 4 208 грн. |
Душова система Globus Lux Solly GLSO-0001 | 3 871 грн. |
Душова система Globus Lux SOLLY VAN-GLSO-0001 | 3 346 грн. |
Душовий гарнітур Globus Lux GLSO-0001 (SX702607) | 4 208 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →