Пральна машина Whirlpool FFB 10469 BV білий (869991641850)
Фото 11 |
Whirlpool FFB 10469 BV білий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool FFB 10469 BV білий
Усі ціни 54 →Whirlpool Whirlpool FFB 10469 BV UA | 22 199 грн. |
Whirlpool FFB10469BVUA | 22 199 грн. |
Пральна машина Whirlpool FFB 10469 BV UA | 22 199 грн. |
WHIRLPOOL FFB 10469 BV UA | 20 277 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 10469 BV | 16 700 грн. |
Whirlpool FFB 10469 BV - пральна машина з інверторним керуванням для великої родини. Чи жарт, модель вміщує до 10 кг білизни і підтримує безліч просунутих режимів прання.
Шосте відчуття
У пральні реалізована фірмова технологія «шостого почуття» (6th Sense), яка розпізнає вагу завантаженої білизни та адаптує під неї витрату ресурсів. При цьому забезпечується висока якість прання, разом із чим економиться вода та електроенергія. Також у моделі є опція Clean+, яка передбачає можливість регулювання інтенсивності процесу прання залежно від ступеня забруднення одягу. Вибирати можна з трьох варіантів: швидке прання, щоденне та інтенсивне.
Свіжість випраної білизни
На програмне озброєння прання поставлено 14 автоматичних режимів. А ще в моделі вирішена проблема невчасного розвантаження випраної білизни - функція FreshCare+ зберігає свіжість одягу до 6 годин після закінчення основної програми. Вона поєднує плавні двонаправлені рухи барабана з подачею невеликої кількості пари.
Інверторний привод
За малошумну роботу пральної машинки відповідає інверторний привод SENSE Invertor. Двигун пристрою відрізняється не лише низьким рівнем шуму, але й довговічністю. Панель управління пралкою очолена поворотною ручкою вибору програм та доповнена кнопками. За потреби користувачі мають право встановити на неї блокування — дитячий замок запобігає випадковій зміні налаштувань маленькими домочадцями.