Пральна машина Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU білий (869991651120)
Фото 12 |
Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU білий
Усі ціни 9 →Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FFWDD 1076258 BV | 25 405 грн. |
Прально-сушильна машина Whirlpool FFWDD 1076258BV EU | 22 422 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool Ffwdd 1076258 BV | 21 316 грн. |
Стирально-сушильная машина Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU | 24 319 грн. |
Стиральная машина Whirlpool Ffwdd 1076258 Bv Eu | 21 917 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →