Пральна машина Whirlpool WRBSS 6249 S EU білий
Фото 6 |
Whirlpool WRBSS 6249 S EU білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WRBSS 6249 S EU білий
Усі ціни 14 →Пральна машина Whirlpool WRBSS 6249 S EU | 14 605 грн. |
Стиральная машина Whirlpool Wrbss 6249S Eu | 14 102 грн. |
Whirlpool WRBSS 6249S EU | 14 130 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSS 6249 S | 17 599 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSS 6249 S EU | 18 046 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →