Пральна машина Whirlpool TDLR 6040S PL/N білий
Фото 12 |
Whirlpool TDLR 6040S PL/N білий 2022 рікAWE/TDLR (вертикальні) |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool TDLR 6040S PL/N білий
Усі ціни 33 →Пральна машина автоматична Whirlpool TDLR 6040S | 12 855 грн. |
Пральна машина Whirlpool ETDLR 6040S PL/N | 12 589 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool Etdlr 6040S | 13 125 грн. |
Стиральная машина Whirlpool Ntdlr 6040S PL/N | 12 458 грн. |
Whirlpool TDLR6040S | 12 750 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →