Пральна машина Whirlpool FFB 9258 SV білий (FFB 9258 SV PL)
Фото 10 |
Whirlpool FFB 9258 SV білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFB 9258 SV білий
Усі ціни 17 →Пральна машина Whirlpool FFB 9258 SVPL | 14 605 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 9258 SV | 14 835 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool Ffb 9258 SV | 13 965 грн. |
Стиральная машина Whirlpool FFB 9258 SV PL | 14 366 грн. |
Стиральная машина Whirlpool Ffb 9258 Sv Pl | 14 873 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →