Пральна машина Whirlpool FFWDB 976258 BV UA білий (859991661330)
Whirlpool FFWDB 976258 BV UA білий |
|
Дебютанта 2023 випуску в лінійці бренду Whirlpool можна віднести до прально-сушильних агрегатів середньої цінової категорії. Модель насамперед зацікавить великі (у тому числі багатодітні) сім'ї, оскільки характеризується дійсно містким барабаном (для прання – до 9 кг, а для сушіння – до 7 кг білизни). Водночас приладу потрібно знайти відповідне місце в квартирі (або будинку), адже глибина корпусу тут становить 63.5 см.
Цю особливість варто враховувати і при виборі місця та транспортування техніки. Пральна машина Whirlpool FFWDB 976258 BV UA отримала інверторний двигун SenseInverter: він характеризується збільшеним робочим ресурсом на тлі звичайних двигунів. Користувачам тут пропонується 14 програм, з яких на окрему згадку заслуговує швидке прання, окремий цикл для кольорових і білих речей, спортивних виробів, а також дві суміщені з сушінням режиму тривалістю 45 і 90 хвилин — обидва розраховані на мале завантаження в 1 і 2 кг відповідно. Ще варто виділити наявність парової функції FRESHCARE+. Це додаткова опція, яка покликана скоротити кількість складок на одязі та усунути неприємні запахи. Важливо, що висушування доповнено дійсно ефективним віджиманням зі швидкістю до 1600 об/хв, клас якого відповідає найвищій оцінці A. Щоправда, і рівень шуму тут бажає кращого – може досягати гучних 83 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool FFWDB 976258 BV UA білий
Усі ціни 45 →Whirlpool Whirlpool FFWDB 976258 BV UA | 23 999 грн. |
Whirlpool FFWDB 976258 BV UA | 23 999 грн. |
Пральна машина із сушаркою Whirlpool FFWDB 976258 BV UA | 23 999 грн. |
WHIRLPOOL FFWDB 976258 BV UA | 21 918 грн. |
Прально-сушильна машина Whirlpool FFWDB976258BVUA | 23 999 грн. |