Пральна машина Whirlpool FFWDB 964369 SV EE білий
Фото 11 |
Whirlpool FFWDB 964369 SV EE білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFWDB 964369 SV EE білий
Усі ціни 19 →Прально-сушильна машина Whirlpool FFWDB 964369 SV EE | 21 259 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool Ffwdb 964369 SV EE | 20 261 грн. |
Стирально-сушильная машина Whirlpool FFWDB 964369 SV EE | 20 301 грн. |
Whirlpool FFWDB 964369 SV EE | 21 120 грн. |
Стиральная машина Whirlpool Ffwdb 964369 Sv Ee | 20 806 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →