Вбудована посудомийна машина Whirlpool WSIO 3T223 PCE X (859991552530)
Фото 3 |
Вузька повновбудовувана посудомийна машина з автоматичною конденсаційною сушкою, спеціальним сенсором для контролю чистоти води, великим вибором різних програм (включаючи фірмову програму 6th Sense) і високою енергоефективністю класу а++. Позиціонується як модель базової цінової категорії, призначена для використання в невеликих кухнях, де невелика ширина корпусу (45 см) має ключове значення для правильного компонування вбудованої техніки в кухонному гарнітурі.
Дворівнева система кошиків для завантаження тарілок, чашок, каструль, столових приладів та інших предметів дозволяє швидко і оптимальним чином завантажувати до 10 комплектів посуду. Робоча поверхня мийної камери посудомийної машини Whirlpool WSIO 3t223 PCE X облицьована високолегованої харчової нержавіючої сталлю. Використання довговічного малошумного електроприводу забезпечує виключно тиху роботу (на більше 43 дБ), що важливо в разі установки на відкритих кухнях цифрова система управління, дозволяє використовувати 7 основних програм і ряд корисних додаткових функцій (в т.ч. режим половинного завантаження). Передбачена відстрочка запуску по таймеру і надійний захист від протікання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WSIO 3T223 PCE X
Усі ціни 14 →Посудомийна машина Whirlpool Wsio 3T223 Pce X | 15 787 грн. |
Посудомийна машина Whirlpool WSIO 3T223 PCE X | 15 500 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Whirlpool Wsio 3T223 Pce X | 16 201 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Whirlpool Wsio 3T223 Pce X | 16 186 грн. |
Whirlpool WSIO3T223PCEX | 15 270 грн. |