Духова шафа Whirlpool WTAC 8411 SC AN
Фото 6 |
Whirlpool WTAC 8411 SC AN бежевий графіт |
|
Сучасна електрична духова шафа, «одягнена» в стильний і привабливий ретро-корпус, завдяки якому подібна духовка може послужити відмінним придбанням для кухонь з відповідним дизайном «під старовину». Модель представлена на ринку популярним американським брендом Whirlpool у 2021 році та позиціонується у середній ціновий діапазон. Пристрій має містку робочу камеру об'ємом 73 л.
Панель управління позбавлена дисплея, але при цьому по її центру красуються стильний аналоговий годинник з функцією таймера, а з боків розмістилися не менш автентичні поворотні регулятори. Температура нагрівання регулюється користувачем від 50 до 250 °C. Духовка може похвалитися вбудованим грилем і системою конвекції, необхідною для примусової циркуляції теплого повітря по всьому об'єму камери. Також відзначимо те, що внутрішні стінки камери мають каталітичне просочення, а на одному з рівнів передбачені зручні телескопічні напрямні деко. Для підвищення надійності експлуатації дверцята оснащені тришаровим склом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WTAC 8411 SC AN
Усі ціни 29 →Духовка електрична Whirlpool WTAC8411SCAN | 14 774 грн. |
Духовка електрична Whirlpool WTAC8411SCAN | 13 480 грн. |
Whirlpool WTAC 8411 SCAN | 14 891 грн. |
Встраиваемый духовой шкаф WHIRLPOOL WTA C 8411 SC AN | 14 943 грн. |
Духовой шкаф Whirlpool WTAC 8411 SCAN | 16 200 грн. |
Модификації Whirlpool WTAC 8411 SC AN
Ціни на Whirlpool WTAC 8411 SC AN |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WTAC 8411 SC OW | від 14 540 грн. | 31 пропозиція | ||
Whirlpool WTAC 8411 SC AN | від 13 480 грн. | 29 пропозицій |