Духова шафа Whirlpool AKZ9 6230 WH (859991535770)
Фото 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 WH |
|
Містка духова шафа з корисним об'ємом камери 73 л, отримує підживлення енергією від електричної мережі, здатна приготувати за один раз багато смакоти на велику компанію. Причому моделі можна цілком довіритися в плані самостійного вибору температури і часу готування — технологія «Шосте почуття» автоматично контролює названі параметри для 30 ушитих в її пам'ять рецептів.
У звичайному режимі роботи Whirlpool AKZ9 6230 комбінує включення верхнього і нижнього нагрівальних елементів, запускає в дію систему рівномірного розподілу теплого повітря всередині робочої камери (функція конвекції) і дозволяє готувати страви-гриль. Дверця, що веде у духову камеру, закривається тихо і м'яко за рахунок спеціальних шарнірів. До того ж модель заслуговує похвали за каталітичне очищення внутрішніх поверхонь, що полегшує догляд за стінками камери, і за економну витрату електроенергії — недарма їй присвоєно високий клас енергоефективності А+.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZ9 6230 WH
Усі ціни 54 →Встраиваемый духовой шкаф WHIRLPOOL AKZ9 6230 WH | 13 292 грн. |
Whirlpool Whirlpool AKZ96230WH | 17 899 грн. |
WHIRLPOOL AKZ9 6230 WH | 15 687 грн. |
Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6230 WH | 12 874 грн. |
Whirlpool AKZ9 6230 WH духовка 73л, SoftClosing, каталітичне очищення, тел | 13 246 грн. |
Дизайн гарний, керування зручне. Купували в епіцентрі.
Майстер із сертифікату підключивши неправильно. Майстер з гарантії виявив цю помилку, але краще пекти не стала. За 4 роки жодну страву не приготувала добре. Індичка 500 гр печеться 1,5 рік і жорстка. Бісквіт 1 рік і часом ще недопечень. користуюся Whirlpool AKZ9 6230 WH більше року |
Модификації Whirlpool AKZ9 6230 WH
Ціни на Whirlpool AKZ9 6230 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | від 12 179 грн. | 54 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | від 11 616 грн. | 51 пропозиція | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | від 12 060 грн. | 62 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | від 12 120 грн. | 69 пропозицій |