Духова шафа Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB (859991533860)
Відео 2Фото 8 |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB |
|
Духові шафи з серії Absolute — стильні і функціональні печі, що дозволяють істотно спростити процес приготування класичних страв. Піч має оптимізовану конвекцію Cook3, що дозволяє одночасно готувати 3 різних страви. У цьому випадку аромати сусідніх рівнів не будуть змішуватися один з одним. Передбачена система швидкого нагріву жаровні. Ця духовка відрізняється місткою робочою камерою — корисний об'єм складає 75 л.
Температура нагріву регулюється користувачем в межах до 250 °C. Духова шафа Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB має велику добірку автоматичних програм приготування. Користувачеві потрібно лише завантажити продукти в піч і вибрати страву в меню налаштування, все інше духовка зробить сама. Дверцята печі ходить на м'якому і плавному доводжувачі, потрійне скло дверцят запобігає нагрів лицьовій поверхні до високої температури. Піч є дуже економічною — витрата електроенергії відповідає класу «А+». Потужність досягає 3,65 кВт, що дозволяє зробити процес термообробки як ніколи швидким і ефективним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB
Усі ціни 32 →Духовка електрична Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB | 13 440 грн. |
Духовка електрична Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB | 13 500 грн. |
WHIRLPOOL OAKZ9 7921 CS NB | 13 541 грн. |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB | 12 499 грн. |
Духовой шкаф Whirlpool OAKZ 97921 CS BK | 15 430 грн. |
Через 6 місяців перестав працювати доводчик дверей. Інтенсивність використання нижче середнього (1 раз на 2 тижні) Добре випікає. Після закінчення встановленого часу треба дивитися; натиснути кнопку підтвердження, інакше згорить. Олег Брюховецький: користуюся Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX кілька місяців |
Модификації Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB
Ціни на Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH | від 13 799 грн. | 24 пропозиції | ||
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX | від 12 240 грн. | 16 пропозицій | ||
Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB | від 12 480 грн. | 33 пропозиції |