Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-I35
Wilo HiSewlift 3-I35 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo HiSewlift 3-I35
Усі ціни 7 →Каналізаційна установка WILO HiSewlift 3-I35 400Вт Hmax 7м 5.2м³/ч 4191674 | 22 390 грн. |
Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-I35 (4191674) 4191674 | 18 533 грн. |
Wilo HiSewlift 3-I35 | 16 617 грн. |
Wilo Wilo HiSewlift 3-I35 | 22 391 грн. |
Wilo HiSewlift 3-I35 компактная насосная установка 4191674 | 16 792 грн. |
Насосна установка для відведення побутових стічних вод WILO HiSewlift 3-I3 | 18 648 грн. |
Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-I35 (4191674) | 19 704 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Wilo HiSewlift 3-I35:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Максимальна відкачування по вертикалі — 8 м
- Максимальна відкачування по горизонталі — 80 м
- Діаметр відкачування — 23/28/32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →