Насосна станція Wilo Isar BOOST5-E-3 (4243583)
Відео 4Фото 4 |
Wilo Isar BOOST5-E-3 750 Вт1100 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Isar BOOST5-E-3
Усі ціни 25 →Насосна установка Wilo Isar, BOOST5-E-3, для підвищення тиску, 1", 5 м3/го | 28 661 грн. |
Автоматична насосна станція WILO відцентрова багатоступінчаста Isar BOOST5 | 31 847 грн. |
Насос для підвищення тиску Wilo Isar BOOST5-E-3 (4243583) 4243583 | 27 302 грн. |
Насос повышения давления Wilo Isar BOOST5-E-3 (4243583) | 28 555 грн. |
WILO Isar, BOOST5-E-3 (4243583) | 28 661 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wilo Isar BOOST5-E-3
Ціни на Wilo Isar BOOST5-E-3 |
---|---|---|---|---|
Wilo Isar BOOST5-E-3 | від 25 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Wilo Isar BOOST5-E-5 | від 28 090 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →