Насосна станція Wilo HiMulti 3H100 45
Wilo HiMulti 3H100 45 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo HiMulti 3H100 45
Усі ціни 9 →Насосна станція Wilo HiMulti 3 H 100/2-45P (2549346) 2549346 | 41 296 грн. |
Насосна станція Wilo HiMulti3H100/2-45 2549358 | 37 959 грн. |
Wilo Himulti 3H 100/2-45 2549358 | 35 360 грн. |
Wilo Himulti 3H 100/2-45 2549358 | 36 244 грн. |
Cамовсмоктуюча побутова насосна станція з баком 100л WILO HiMulti3H100/2-4 | 41 244 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості насосної станції Wilo HiMulti 3H100 45:
- Максимальна температура навколишнього середовища — 50 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →