Насосна станція Wilo Isar BOOST5-E-5 (4243584)
Відео 4Фото 4 |
Wilo Isar BOOST5-E-5 750 Вт1100 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Isar BOOST5-E-5
Усі ціни 19 →Насосна установка Wilo Isar, BOOST5-E-5, для підвищення тиску, 1", 7 м3/го | 32 120 грн. |
WILO Isar, BOOST5-E-5 (4243584) | 32 120 грн. |
Насосная установка Wilo Isar, boost5-e-5, для повышения давления, 1", 7 м3 | 29 157 грн. |
Wilo Wilo Isar BOOST5-E-5 4243584 | 31 968 грн. |
Wilo 4243584 | 30 527 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wilo Isar BOOST5-E-5
Ціни на Wilo Isar BOOST5-E-5 |
---|---|---|---|---|
Wilo Isar BOOST5-E-3 | від 25 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Wilo Isar BOOST5-E-5 | від 28 090 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →