Всесезонна шина Windforce Catchfors A/S 225/45 R18 95W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Windforce Catchfors A/S 225/45 R18 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce Catchfors A/S 225/45 R18 95W
Windforce CATCHFORS A/S 225/45 R18 95W (9042778506) | 3 850 грн. |
Windforce CatchFors A/S 225/45 R18 95W | 2 772 грн. |
Шини Windforce Catchfors A/S 225/45 ZR18 95W XL | 3 735 грн. |
WINDFORCE CATCHFORS AS 225/45 ZR18 95W | 2 379 грн. |
Windforce Catchfors A/S 225/45 R18 95W XL | 2 724 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →