Всесезонна шина Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y
Усі ціни 22 →Шина Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y XL | 2 839 грн. |
Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y XL | 2 943 грн. |
Всесезонные шины Triangle SeasonX TA01 225/45 ZR18 95Y XL 1002239916 | 2 968 грн. |
Triangle SeasonX TA01 (225/45R18 95Y) | 2 885 грн. |
Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y XL | 2 943 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y
Ціни на Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Triangle SeasonX TA01 225/45 R18 95Y | від 2 839 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →