Кований диск WS Forged WS2106 10,5x20/5x114,3 ET45 DIA70,5
від 18 540 до 20 040 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації WS Forged WS2106 2
Характеристики
WS Forged WS2106 10,5x20/5x114,3 ET45 DIA70,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WS Forged 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WS Forged.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WS Forged WS2106 10,5x20/5x114,3 ET45 DIA70,5
Сортувати
Диск WS FORGED WS2106 10.5x20 5x114.3 ET45.0 DIA70.5 MATTEBLUE(inside)WITH | 18 540 грн. |
WS Forged WS2106 10,5x20/5x114,3 D70,5 ET45 MATTEBLUE insideWITHRE | 18 540 грн. |
WS FORGED WS FORGED WS2106 (R20 W10.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.5) MATTEBLUE(i | 18 540 грн. |
WS FORGED WS2106 10.5x20 5x114.3 ET45 DIA70.5 MBlwRF | 20 040 грн. |
Закрити
Схожі