Литий диск AUTEC Xenos 9x20/5x114,3 ET40 DIA70,1
Відео 3Фото 5 | від 8 934 до 16 099 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 9x20/5x114,3 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 9x20/5x114,3 ET40 DIA70,1
Сортувати
AUTEC Xenos R20 W9 PCD5x114,3 ET40 DIA70.1 Matt Black | 16 099 грн. |
Autec Xenos (X) R20 W9 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Silver X9020405092118 | 8 934 грн. |
Autec Xenos (X) R20 W9 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Silver | 9 244 грн. |
AUTEC Xenos R20 W9 PCD5x114,3 ET40 DIA70.1 Brilliant Silver | 15 745 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі