Смартфон Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
Видео 68Фото 10 |
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
2021 год12 Seriesхороший звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeмощная зарядкабеспроводная зарядкастереонет 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Экран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Память:128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модуля, 50 МП, + 13 МП, и 5 МП
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:4500 мАч
Вес:179 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ
Все цены 58 →Смартфон Xiaomi 12 8/128Gb Blue (Global) | 14 099 грн. |
Xiaomi 12 8/128GB Purple EU mj-055883 | 14 220 грн. |
Смартфон Xiaomi 12 8/128Gb Gray (Global) | 13 999 грн. |
Xiaomi 12 8/128GB Pink MJ-057873 | 13 599 грн. |
Смартфон Xiaomi 12 8/128GB Purple | 13 824 грн. |
eще 20 предложений
Користуюсь декілька днів, сміло раджу, в першу чергу, тим, хто шукає компактний розмір та кому важлива ергономіка. Дуже зручний в руці, плюсом є вже поклеєна заводом плівка, та силікон чохол, що іде в комплекті, прозорий тонкий та не слизький. Дисплей бомба, швидкодія на високому рівні тут взагалі без питань. Гріється помірно, як всі напевно, в повсякденних задачах... в ігри не граю. Камеру повноцінно не тестував, але якість фото ввечері та темний час доби взагалі приємно порадували. Загалом все подобається, по акумулятору, більш всього, при активному користуванні буде невелика нехватка запасу, але тут все індивідуально, і з урахуванням швидкісних бездротової та дротової зарядки, наврядче це буде проблемою. Габарити поки ніби і нічого Юрий Чух: пользуюсь Xiaomi 12 128GB менее месяца |
Телефон шустрий, глюки відсутні. Літає і не гальмує. Компактний, шустрий. Якісний звук та чудова камера. Заокруглення на екрані. Досих пір не можу звикнути. Це його найбільший мінус. Це моя думка. Сергій Панченко: пользуюсь Xiaomi 12 256GB/8GB более года |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
Видеообзоры
Модификации Xiaomi 12
Цены на Xiaomi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 12 128 ГБ / 8 ГБ | от 13 364 грн. | 58 предложений | ||
Xiaomi 12 256 ГБ / 8 ГБ | от 14 379 грн. | 65 предложений | ||
Xiaomi 12 256 ГБ / 12 ГБ | от 16 065 грн. | 38 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →