Смартфон Xiaomi Redmi 12 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 3Фото 8 |
Недорогий смартфон із популярної «народної» лінійки Xiaomi Redmi, що підтримує роботу в сучасних високошвидкісних мобільних мережах 5G. Модель обзавелася величезним екраном з розмірами 6.79 дюймів по діагоналі та роздільною здатністю 2460х1080 пікселів. Також IPS-панель підтримує підвищену частоту розгортки (90 Гц). Апаратну платформу смартфона очолює восьмиядерний чіпсет середнього класу Snapdragon 4 Gen 2.
А ось оперативної пам'яті в базовій конфігурації моделі «кіт наплакав» - всього 4 ГБ. Внутрішнє сховище даних пристрою має місткість 128 ГБ, причому за рахунок відмови від послуг другої SIM-картки користувач може розширити обсяг вбудованого накопичувача. Xiaomi Redmi 12 5G 128GB/4GB оснащується подвійною основною камерою формату 50+2 МП, простою фронталкою з роздільною здатністю 8 МП, бічним дактилоскопічним сканером та фірмовим ІЧ-портом. У окремих модифікаціях смартфон поставляється «очипованим», тобто. з NFC-модулем – його наявність бажано уточнювати окремо. Нарешті, модель порадує пристойною автономністю, яка забезпечується акумулятором на 5000 мАч зі злегка прискореною 18-ватною зарядкою.
Купити Xiaomi Redmi 12 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 41 →Смартфон Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Sky Blue (Global, NFC) | 5 799 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Dual Sim Blue EU Redmi 12 5G 4/128GB B | 5 710 грн. |
Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Sky Blue EU фр-070717 | 5 645 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Sky Blue (Global, NFC) | 5 699 грн. |
Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Midnight Black 00000017853-388 | 6 699 грн. |
Могутнє 4нм залізо Всього 4Гб озу
Камери торчать, рятує лише бампер. Віталій: користуюся Xiaomi Redmi 12 5G 128GB/4GB менше місяця |
Красивий стильний телефон, для бюджетника дуже круто. З приводу 4гб озу не переживайте, її вистачає. З мінусів немає зарядки в комплекті ((, але це вже сучасна практика, тут уже нічого не вдієш. Коротше Рекомендую!! Дизайн
Екран NFC Процесор Нема зарядки в комплекті |
Існує повна його копія під ім'ям Redmi Note 12R, це регіональна модель для Китаю. Різниця тільки у комплектації(є зарядка) та стандартах покриття(у нас деякі бенді може не підтримувати).