Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 37Фото 21 |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:202 г
Від китайської версії відрізняється процесором, конфігураціями пам'яті та дизайном блоку камер.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 10 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Atlantic Blue | 10 028 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Atlantic Blue | 9 499 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Graphite Gray | 11 770 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128Gb Blue (Global Version) | 9 884 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Graphite Gray | 12 470 грн. |
ще 5 пропозицій
1 0 3 1 |
гарний простий смартфон ціна, більш-менш хороша камера великий екран для мене немає недоліків за свої гроші норм саша: |
перейшов з редми ноут 8 про, все чудово, не чекавши чогось космічного лінійка редми з великим спектром налаштувань оболонки міу, гарні камери, чудовий звук jbl, плівка на екрані відразу наклеїна, в комплекті чохол багато реклами в стандартних додатках яку можна відключати, але з коробки все включено і воно де що нервує Никита Александрович: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 256GB кілька місяців |
Добрий телефон за таку ціну AMOLED екран, 120 гц, Gorilla Glass v5, процесор Snapdragon 695 5G, 256/8 гб, добра яскравість, стереозвук та зарядка на 67 Вт Іноді лагає, немає бездротової зарядки та слабка батарея Віталій: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 256GB менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
7 липня 2023, 15:30
Скажите пожалуйста лучше взять этот 6/128 или 10 про? не хочется переплачивать #
28 січня 2023, 09:54
А чи кращий цей телефон ніж Xiaomi Redmi note 8 pro pro, Redmi note 10 pro? #
19 січня 2023, 18:16
А чи буде телефон лагати коли залишиться 12,10 чи менше ГБ? #
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 64 ГБ / 6 ГБ | від 7 280 грн. | 44 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 753 грн. | 39 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 549 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →