Блок живлення Xilence Performance A+ III XP650MR11
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Брав на ryzen 5 3600 процесор. За підсумком пк почав у навантаженнях вимикатися. Коли немає навантаження, працює. Змінюватиму. Нічого більше не лишається. Не задоволений. Зовні норм. Недорогий. Довгі дроти. не тримає заявлене навантаження, і мені здається, що тут не 450 Вт.. а 400 Вт яких. |
Квадратиш, практиш, гут
Xilence Performance A+ III XP650MR11 — комп'ютерний блок живлення потужністю 650 Вт, з напівмодульним підключенням дротів і сертифікатом енергоефективності 80 PLUS Bronze. Додатково сприяє ефективній витраті електрики ще й механізм корекції потужності Active PFC. Побудований XP650MR11 на німецькій електронній платформі HEC з прогресивною схемою перетворення DC-DC. Конденсатори ж зроблені на Тайвані.