Блок живлення Xilence Performance A+ III XP650R11 (XN084)
Фото 6 | Товар застарів 1 523 грн. Потужність: 650; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8 (4+4); Гарантія виробника: 3 роки; |
Xilence Performance A+ III XP650R11 2020 рікPerformance |
|
Потужність 650 Вт по основній лінії +12 В. Схема перетворення DC-DC. Енергоефективність 80 PLUS Bronze. Корекція потужності Active PFC. Напівмодульні дроти. Тихий вентилятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Xilence Performance A+ III
Ціни на Xilence Performance A+ III |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance A+ III XP450R11 | від 1 952 грн. | 40 пропозицій | ||
Xilence Performance A+ III XP550R11 | від 1 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Xilence Performance A+ III XP750MR11 | від 3 289 грн. | 1 пропозиція | ||
Xilence Performance A+ III XP850MR11 | від 3 594 грн. | 41 пропозиція |