Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold GX-850
Фото 9 |
Gamemax GX Xtreme Gold GX-850 |
|
Цей блок живлення може бути хорошим вибором при створенні потужної ігрової системи. Пристрій гарантує стабільне та абсолютно безпечне електроживлення для високопродуктивної графічної підсистеми та найпрогресивніших варіантів CPU. Модель дозволяє підключити до комп'ютера комбіновану відеокарту. Усього передбачено чотири роз'єми PCIe 8 (6+2) pin, а для живлення процесора доступно відразу два конектори 8 (4+4) pin.
Якісна елементна база дозволяє гарантувати високий рівень енергоефективності та тривалий термін служби пристрою. Комп'ютерний блок живлення Gamemax GX-850 відзначений сертифікатом 80+ Gold. Модель дозволяє добре стабілізувати параметри вихідного електроструму. Комплектуючі будуть мати точну напругу незалежно від навантаження на потужність ПК. Для охолодження компонентів плати використовується малошумний вентилятор, який має гідродинамічний підшипник. Швидкість обертання кулера залежить від температури нагрівання пристрою. Модель має всебічний захист, що дозволяє використовувати блок живлення для підключення найчутливіших до якості електроструму комплектуючих. Блок живлення має помірну ціну, що дозволить оптимізувати витрати під час складання комп'ютерної системи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GX Xtreme Gold GX-850
Усі ціни 12 →Блок питания Gamemax gx-850 | 3 331 грн. |
Gamemax GX-850 | 3 379 грн. |
Блок живлення Gamemax GX-850 | 3 919 грн. |
GameMax GX-850 | 3 919 грн. |
Gamemax Блок живлення Gamemax GX-850 | 3 919 грн. |
Модификації Gamemax GX Xtreme Gold
Ціни на Gamemax GX Xtreme Gold |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Xtreme Gold GX-650 | від 2 689 грн. | 4 пропозиції | ||
Gamemax GX Xtreme Gold GX-750 | від 2 554 грн. | 58 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold GX-850 | від 2 976 грн. | 12 пропозицій |