Пряма шліфмашина Yato YT-0993
Yato YT-0993 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0993
Шліфмашина пневматична пряма YATO 1/4" 75 мм (YT-0993) | 1 512 грн. |
Пневматична відрізна машинка 18000 об/хв 160 л/хв, YATO, (YT-0993) | 1 733 грн. |
Різак пневматичний Yato 1/4" диск 75 мм (YT-0993) | 1 992 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →