Шліфувальна машина Yato YT-82361
Фото 5 |
Yato YT-82361 акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Модель YT-82361 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82361
Шліфмашина акумуляторна YATO YT-82361 (без АКБ та ЗП) | 7 849 грн. |
Акумуляторна Шліфмашина Жираф 225 мм 18В Для Стін та Стель YATO (YT-82361) | 9 940 грн. |
Шліфмашина Yato для стін та стель на телескоп. штанзі .18 В (= 215 мм) (бе | 9 310 грн. |
Шлифмашина для стен и потолка YATO YT-82361 | 8 360 грн. |
Модификації Yato YT-82361
Ціни на Yato YT-82361 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82360 | від 10 325 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-82361 | від 7 849 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →