Стрічкова шліфмашина Yato YT-82242
Фото 3 |
Yato YT-82242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82242
Шліфмашина стрічкова Yato YT-82242 | 4 230 грн. |
Yato Шлифмашина ленточная YATO 1200 Вт, 100 х 610 мм, 480 м/мин (YT-82242) | 4 160 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина YATO YT-82242 | 4 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →