Мультиметр Yato YT-28630
Фото 3 |
Yato YT-28630
Пристрій:тестер напруги
Пост. напруга:12000 мВ, 250 В
Змін. напруга:12000 мВ, 250 В
Всі характеристики
Характеристики YT-28630
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-28630
Усі ціни 6 →Индикатор напряжения Yato 12-250В (YT-28630) | 193 грн. |
Тестер напруги цифровий 12-250V LCD., YATO (YT-28630) | 271 грн. |
Покажчик Напруги 12-250 В YATO YT-28630 | 265 грн. |
Тестер напруги 12-250 В, рідкокристалічний дисплей з LED лампочкою Yato YT | 199 грн. |
Індикатор напруги Yato YT-28630 12-250 В | 227 грн. |
Індикатор напруги YATO 12-250 V контрольний LCD цифровий червоний (YT-2863 | 194 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →