Всесезонна шина Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H 225/65 R17 101 H 225/65 R17 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H
Всесезонные шины Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H 4388 | 5 869 грн. |
Шины Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H | 6 160 грн. |
Всесезонні шини Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H | 6 225 грн. |
0 0 3 1 |
Стояла на автомобілі, як штатна гума. Потішила своїми динамічними характеристиками. Добре тримає мокру дорогу. Пройшла близько 45 000 км дуже стійка на мокрій дорозі трохи жорстка і ніяка по бруду користуюся Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H більше року |
Досить хороша гума, яка рятувала кілька сезонів Добре тримає суху і мокру трасу, передбачувано поводиться на високих швидкостях, крім того, добре тримає удари про нерівність дороги. Однозначно літня, причому без виїзду на ліс на природу, т.к. по бруду просто ніяка... Середня зносостійкість - 40 000 км. користуюся Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H більше року |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H
Ціни на Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 101H | від 5 869 грн. | 3 пропозиції | ||
Yokohama Geolandar G91A 225/65 R17 102H | від 5 884 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →