Всесезонна шина Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q
Відео 10Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q 285/70 R17 121 Q 285/70 R17 121 Q RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q
Усі ціни 6 →Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121/118Q | 15 456 грн. |
Шини Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121/118Q | 12 628 грн. |
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q FR POR 3 | 10 360 грн. |
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q P.O.R. E4909 | 11 481 грн. |
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q FR POR 3 | 10 878 грн. |
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q P.O.R. | 12 277 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q
Ціни на Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q | від 10 360 грн. | 6 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar X-AT G016 285/70 R17 121Q Run Flat | від 12 978 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →