Літня шина Yokohama Advan Sport V107 285/45 R22 114Y
Відео 7Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V107 285/45 R22 114Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V107 285/45 R22 114Y
Усі ціни 30 →Шина Yokohama Advan Sport V107C 285/45 R22 114Y XL MO1 | 10 510 грн. |
Yokohama Advan Sport V107C 285/45 R22 114Y XL MO1 | 11 247 грн. |
Yokohama ADVAN SPORT V107C 285/45 ZR22 114Y RPB MO1 (8031215425) | 26 120 грн. |
Yokohama Advan Sport V107C 285/45 R22 114Y XL MO1 | 10 988 грн. |
Летние шины Yokohama Advan Sport V107 285/45 ZR22 114Y XL M01 1002264929 | 11 076 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →