Корпус Zalman Z1 Iceberg чорний
Відео 1Фото 13 |
Zalman Z1 Iceberg чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman Z1 Iceberg чорний
Усі ціни 38 →Zalman Z1 Iceberg Tempered Glass без БЖ Black Z1ICEBERG | 1 979 грн. |
ZALMAN Z1 ICEBERG Black (Z1ICEBERG) | 2 159 грн. |
Корпус Zalman z1 iceberg, без бп, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120mm Black fans, | 1 899 грн. |
Корпус Zalman Z1 Iceberg, без БП, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120mm Black fans, | 1 805 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zalman Z1 Iceberg
Ціни на Zalman Z1 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z1 Iceberg білий | від 1 961 грн. | 36 пропозицій | ||
Zalman Z1 Iceberg чорний | від 1 752 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →