Блок живлення Chieftec Compact SFX CSN-550C
Відео 4Фото 6 |
Chieftec Compact SFX CSN-550C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Compact SFX CSN-550C
Усі ціни 39 →CHIEFTEC Compact Series 550W (CSN-550C) CSN-550C | 3 846 грн. |
Блок живлення Chieftec CSN-550C | 3 607 грн. |
Блок питания Chieftec CSN-550C | 3 607 грн. |
Блок питания CHIEFTEC RETAIL Compact CSN-550C | 3 690 грн. |
Блок живлення Chieftec Compact CSN-550C | 3 672 грн. |
ще 20 пропозицій
1 2 2 1 |
Гарний, модульний, зручний, надійний, відключає кулер при простої, є розумне регулювання кулера від температури. Шумнуватий кулер, поскрипує, але зовсім небагато на моєму залозі, так як вона його слабо вантажить. Богдан Иванов: користуюся Chieftec CSN-450C кілька місяців |
Відмінний блок живлення майже не гріється, не Шумний. Маленький, зручний, легко розмістити. 24піновий провід трохи закороткий. Oleg: користуюся Chieftec CSN-650C більше року |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Chieftec Compact SFX
Ціни на Chieftec Compact SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Compact SFX CSN-450C | від 3 362 грн. | 44 пропозиції | ||
Chieftec Compact SFX CSN-550C | від 3 570 грн. | 39 пропозицій | ||
Chieftec Compact SFX CSN-650C | від 4 784 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →