Корпус Zalman Z1 Iceberg білий
Відео 1Фото 10 |
Корпус з компактним шасі micro-ATX та гарним охолодженням. Платформа відрізняється наявністю орної боковини. Головна бічна кришка ходить на петлях, що гарантує легкий та швидкий доступ до материнської плати та інших комплектуючих. Кейс поставляється з трьома встановленими вентиляторами 120 мм. Лицьова кришка має гарну фактурну поверхню з контурним повітрозабірником. Комп'ютерний корпус Zalman Z1 Iceberg добре підходить для монтажу водяного охолодження.
Зверху передбачений вентканал із можливістю встановлення 240-міліметрового радіатора СЖО. Передні вертушки можна замінити на радіатор 280 мм. У нижньому відсіку, де знаходиться монтажний майданчик блока живлення, розміщено знімний кошик для двох HDD 3,5”. Якщо пам'яті виявиться недостатньо, на платформу вдасться поставити ще три пристрої SSD 2,5″. Кейс дозволяє поставити чотири карти розширення PCIe. Усі слоти прикриті заглушками із багаторазовим різьбовим кріпленням. При установці дискретної відеокарти можна використовувати продуктивне рішення довжиною до 330 мм. Допустимий розмір вежі CPU становить 160 мм. Корпус отримав панель інтерфейсів з роз'ємами: два USB 3.2 та один USB 2.0.
Купити Zalman Z1 Iceberg білий
Усі ціни 36 →Zalman Z1 Iceberg Tempered Glass без БЖ White Z1ICEBERGWH | 2 199 грн. |
Корпус Zalman Z1 Iceberg White | 2 420 грн. |
ZALMAN Z1 ICEBERG, MidT (Z1ICEBERGWH) | 2 299 грн. |
ZALMAN Z1 ICEBERG, MidT (Z1ICEBERGWH) | 2 299 грн. |
Модификації Zalman Z1 Iceberg
Ціни на Zalman Z1 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z1 Iceberg білий | від 1 966 грн. | 36 пропозицій | ||
Zalman Z1 Iceberg чорний | від 1 745 грн. | 38 пропозицій |