Блок живлення Zalman TX II ZM700-TXII
Zalman TX II ZM700-TXII 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TX II ZM700-TXII
Усі ціни 42 →Блок живлення Zalman ZM700-TXII | 2 350 грн. |
Блок живлення Zalman ZM700-TX MegaMax ZM700-TXII 700W | 2 108 грн. |
Блок питания Zalman ZM700-TX MegaMax ZM700-TXII 700W | 2 108 грн. |
ZALMAN 700-TXII MegaMax (700W) (ZM700-TXII) | 2 299 грн. |
ZALMAN 700-TXII MegaMax (700W) (ZM700-TXII) | 2 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman TX II
Ціни на Zalman TX II |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II ZM500-TXII | від 1 749 грн. | 45 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM600-TXII | від 1 899 грн. | 47 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM700-TXII | від 2 036 грн. | 42 пропозиції | ||
Zalman TX II ZM800-TXII | від 2 297 грн. | 39 пропозицій |
Рекомендуємо