Блок живлення Zalman TX II ZM800-TXII
Zalman TX II ZM800-TXII 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TX II ZM800-TXII
Усі ціни 39 →Блок живлення Zalman MegaMax 800-TXII 800W (ZM800-TXII) | 2 589 грн. |
Блок живлення Zalman MegaMax 800-TXII 800W (ZM800-TXII) | 2 409 грн. |
Блок питания Zalman MegaMax 800-TXII 800W (ZM800-TXII) | 2 409 грн. |
ZALMAN MegaMax 800-TXII (800W) (ZM800-TXII) | 2 559 грн. |
ZALMAN MegaMax 800-TXII (800W) (ZM800-TXII) | 2 559 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman TX II
Ціни на Zalman TX II |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II ZM500-TXII | від 1 749 грн. | 45 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM600-TXII | від 1 899 грн. | 48 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM700-TXII | від 2 037 грн. | 44 пропозиції | ||
Zalman TX II ZM800-TXII | від 2 297 грн. | 40 пропозицій |
Рекомендуємо