Блок живлення Zalman TX II ZM800-TXII
Zalman TX II ZM800-TXII
Основне
Потужність800 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД86 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+4 pin
SATA8 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU630 мм
SATA430 мм
MOLEX410 мм
PCIe410 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V160 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V720 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага1.85 кг
Офіційний сайтzalman.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Купити Zalman TX II ZM800-TXII
Усі ціни 35 →
Блок живлення Zalman MegaMax 800W (ZM800-TXII) ZM800-TXII
Блок живлення Zalman MegaMax 800W (ZM800-TXII) / Zalman / 800 W / ATX 2.x / 80+ / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (6+2) / 140x150x... ще86 / 3 роки / 00-00058743
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Zalman MegaMax 800-TXII 800W (ZM800-TXII) ZM800-TXII
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Блок живлення Zalman MegaMax 800-TXII 800W (ZM800-TXII)
Форм-фактор: ATX / Потужність, Вт: 800 / Модульні (знімні) кабелю: нет / Вентилятор нижньої стінки: 120 мм / Вентилятор заднь... щеої стінки: нет / ККД,%: 85 / Коннектори: Разъемы питания материнской платы, шт 20+4 pin Разъемы питания процессора (8 pin, 4+4 pin или 4 pin,
ЦифраЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника