Блок живлення Zalman TX II ZM500-TXII
Zalman TX II ZM500-TXII 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TX II ZM500-TXII
Усі ціни 45 →Zalman MegaMax TXII 500W (ZM500-TXII) ZM500-TXII | 2 029 грн. |
Блок живлення Zalman ZM500-TX MegaMax ZM500-TXII 500W | 1 850 грн. |
Блок питания Zalman ZM500-TX MegaMax ZM500-TXII 500W | 1 850 грн. |
ZALMAN 500-TXII MegaMax (500W) (ZM500-TXII) | 1 979 грн. |
ZALMAN 500-TXII MegaMax (500W) (ZM500-TXII) | 1 979 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman TX II
Ціни на Zalman TX II |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II ZM500-TXII | від 1 749 грн. | 45 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM600-TXII | від 1 899 грн. | 48 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM700-TXII | від 2 018 грн. | 41 пропозиція | ||
Zalman TX II ZM800-TXII | від 2 299 грн. | 39 пропозицій |
Рекомендуємо