Кондиціонер Zanussi Siena ZACS/I-12HS/N1 32 м²
Zanussi Siena ZACS/I-12HS/N1 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1004/974 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Siena ZACS/I-12HS/N1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
10 червня 2020, 11:38
Есть Класс энергопотребления у этой модели Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1??? #
Модификації Zanussi Siena ZACS/I-12HS/N1
Ціни на Zanussi Siena ZACS/I-12HS/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Siena ZACS/I-07HS/N1 22 м² | від 11 970 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1 26 м² | від 13 290 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-12HS/N1 32 м² | від 16 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-18HS/N1 53 м² | від 20 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-24HS/N1 70 м² | від 28 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →