Кондиціонер Zanussi Siena ZACS/I-12/HS/A20/N1 37 м²
Фото 4 |
Zanussi Siena ZACS/I-12/HS/A20/N1 37 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:37 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1045/1023 Вт, клас охолодження A, обігріву A
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Siena ZACS/I-12/HS/A20/N1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi Siena ZACS/I-12/HS/A20/N1 37 м²
Настінна спліт-система (кондиціонер) Zanussi Siena DC Іnverter ZACS/I-12 H | 16 470 грн. |
Сплит-система инверторного типа Zanussi ZACS/I-12 HS/A20/N1 | 24 570 грн. |
Кондиціонер ZANUSSI Siena Inverter ZACS/I-12 HS/A20/N1 | 18 300 грн. |
Кондиціонер Zanussi ZACS/I-12 HS/A20/N1 Siena Inverter | 23 940 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →