Кондиціонер Zanussi Siena ZACS-24HS/N1 70 м²
Відео 7Фото 2 |
Zanussi Siena ZACS-24HS/N1 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2503/2283 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Siena ZACS-24HS/N1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Zanussi Siena ZACS-24HS/N1
Ціни на Zanussi Siena ZACS-24HS/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Siena ZACS-07HS/N1 22 м² | від 7 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Siena ZACS-09HS/N1 26 м² | від 8 065 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS-12HS/N1 35 м² | від 12 990 грн. | 5 пропозицій | ||
Zanussi Siena ZACS-18HS/N1 53 м² | від 15 699 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS-24HS/N1 70 м² | від 28 410 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →