Кондиціонер Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1 26 м²
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1 26 м²
Сплит-система Zanussi Siena DC Inverter ZACS/I-09 HS/N1 НС-1154399 | 20 220 грн. |
Кондиціонер Zanussi ZACS/I-09 HS/N1 | 13 290 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Zanussi Siena DC Іnverter ZACS/I-09 H | 14 960 грн. |
Сплит-система инверторного типа Zanussi ZACS/I-09 HS/N1 | 21 220 грн. |
Італійський бренд Zanussi, що знаходиться у віданні концерну Electrolux, випускає широкий спектр кліматичної техніки під егідою доступності. Домашнім обивателям доведеться до вподоби серія інверторних спліт-систем Siena Inverter, одну з ключових ролей у якій відіграє модель ZACS/I-09HS/N1.
Взимку і влітку — одним кольором
Кондиціонер придатний до експлуатації в будь-яку пору року, за будь бортом виснажливий літню спеку або морозний деньок з температурою повітря до -15 °С. Щоб вентилятор внутрішнього блока не ганяв даремно холодне повітря, при запуску спліт-системи в зимовий сезон використовується функція «Гарячого старту». Її зміст зводиться до того, що подача підігрітого повітря здійснюється лише з моменту, коли температура холодоагенту підніметься до потрібних показників.
Інверторне серце
Апарат працює під керівництвом інверторного компресора, що володіє високою надійністю і характеризується низьким енергоспоживанням. Ще одна його сильна сторона — малошумність. Внутрішній блок кондиціонера можна сміливо «чіпляти» на стіну в спальні або дитячій кімнаті, не турбуючись на предмет того, що гул від його роботи потривожить чуйний сон домочадців.
Міцний середнячок
Спліт-система надає в користувальницьке розпорядження функції 3D-розподілу повітряних потоків, попереднього відтавання, самодіагностики вузлів і агрегатів. Керувати нею пропонується, вдавшись до послуг пульта ДУ з підсвічуванням, в «тіло» якого впроваджено температурний датчик Follow Me. Пульт передає в електронний мозок пристрою покази поточної температури, що дозволяє більш точно підтримувати заданий мікроклімат в його місцезнаходження. Окремих втішних слів заслуговує дизайн внутрішнього блока кондиціонера. Він виготовляється з глянсового пластику, несприйнятливою до впливу ультрафіолетових променів.
Модификації Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1
Ціни на Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Siena ZACS/I-07HS/N1 22 м² | від 11 970 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-09HS/N1 26 м² | від 13 290 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-12HS/N1 32 м² | від 16 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-18HS/N1 53 м² | від 20 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Siena ZACS/I-24HS/N1 70 м² | від 28 999 грн. | 4 пропозиції |