Кондиціонер Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8 25 м²
Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:720/750 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення
Висновок дренажу в дві сторони. Висока ефективність при роботі на опалення.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8 25 м²
Настінна спліт-система (кондиціонер) Zanussi Perfecto DC Inverter ZACS/I-0 | 18 450 грн. |
Кондиціонер ZANUSSI Perfecto DC Inverter ZACS-I-09HPF/A21/N8 | 19 800 грн. |
Кондиціонер Zanussi Perfecto DC Inverter ZACS/I-09HPF/A21/N8 | 18 500 грн. |
Модификації Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8
Ціни на Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8 |
---|---|---|---|---|
Zanussi Perfecto ZACS/I-07HPF/A21/N8 22 м² | від 16 495 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-09HPF/A21/N8 25 м² | від 18 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-12HPF/A21/N8 32 м² | від 18 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-18HPF/A21/N8 47 м² | від 27 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Zanussi Perfecto ZACS/I-24HPF/A21/N8 62 м² | від 33 900 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →