Бойлер Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY
Відео 2Фото 6 |
Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY |
|
Плоский накопичувальний електричний водонагрівач середньої ємності (80 л) з механічним управлінням і двома «сухими» тенами. Підійде як для вертикального, так і для горизонтального настінного монтажу. Завдяки оптимізованій формі має порівняно невелику глибину (35 см), що істотно спрощує установку в невеликих приміщеннях з дефіцитом вільного простору. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на побутове застосування в системах гарячого водопостачання міських квартир або невеликих котеджів.
Від більш доступних моделей відрізняється використанням внутрішнього бака з хромонікелевої корозійностійкої сталі. Водонагрівач Zanussi ZWH / S 80 Splendore DRY здатний забезпечити оперативну подачу необхідних кількостей гарячою або теплою водою для потреб кухні або санвузла/душа, яким користується 2-3 людини. Обладнаний двома сухими трубчастими нагрівачами, які запобігають прямий контакт електричного нагрівача з водою. Така конструкція зменшує утворення накипу і істотно спрощує заміну нагрівача. Значна сумарна потужність 2000 Вт (1300 + 700 Вт) забезпечує швидкий підігрів води до максимальної температури 75 °C (від 10 до 75 °C за 3 год). Якісна пінополіуретанова теплоізоляція мінімізує теплові втрати. Передбачений захист від перегріву, включення без води, надлишкового тиску і УЗО.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Купити Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Splendore Dry | 11 000 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Splendore Dry | 11 005 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 80 Splendore Dry | 10 995 грн. |
Купивши цей бойлер півтора року тому. Майже рік він стояв у коробці, бо робили ремонт. Пів року тому підключили і про диво!!! потік через місяць !!!!!. Подзвонили в сервісний, а там кажуть, що треба було викликати майстра на сервісне обслуговування. Яке сервісне, якщо він лежав у коробці? Одним словом навіть не можуть відремонтувати просто за гроші бо немає комплектуючих. Зараз не використовують, а просто висять як реквізит. Хочете собі проблем і купу геморою, то можете брати цей бойлер. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ !!! Ні Течуть фланці Yuriy Bytkaljuk: користуюся Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY більше року |
Модификації Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY
Ціни на Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Splendore DRY | від 8 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 50 Splendore DRY | від 8 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 80 Splendore DRY | від 10 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Zanussi ZWH/S 100 Splendore DRY | від 11 285 грн. | 3 пропозиції |