Бойлер Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO Wi-Fi
Фото 4 |
Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO Wi-Fi |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO Wi-Fi
Усі ціни 6 →Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 AZURRO PRO WiFi | 14 090 грн. |
Водонагреватель Zanussi ZWH/S 100 AZURRO PRO WiFi НС-1306649 | 15 716 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 100 Azurro | 10 418 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO WIFI | 14 092 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO WIFI | 13 719 грн. |
Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO WIFI | 14 092 грн. |
Модификації Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO Wi-Fi
Ціни на Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO Wi-Fi |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZWH/S 30 Azurro PRO Wi-Fi | від 9 080 грн. | 8 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 50 Azurro PRO Wi-Fi | від 9 890 грн. | 10 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 80 Azurro PRO Wi-Fi | від 12 590 грн. | 9 пропозицій | ||
Zanussi ZWH/S 100 Azurro PRO Wi-Fi | від 10 418 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →