Бойлер Thermex IBL 10 U (151 105)
Відео 3Фото 6 |
Thermex IBL 10 U |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex IBL 10 U
Усі ціни 19 →Thermex Thermex Blitz IBL 10 U | 4 700 грн. |
Водонагрівач Thermex Blitz IBL 10 U | 3 840 грн. |
THERMEX IBL 10 U | 4 263 грн. |
Водонагрівач Thermex Blitz IBL 10 U | 3 845 грн. |
THERMEX IBL 10 U | 4 242 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermex IBL 10 U
Ціни на Thermex IBL 10 U |
---|---|---|---|---|
Thermex IBL 10 U | від 3 840 грн. | 19 пропозицій | ||
Thermex IBL 10 O | від 3 825 грн. | 32 пропозиції | ||
Thermex IBL 15 U | від 4 199 грн. | 18 пропозицій | ||
Thermex IBL 15 O | від 4 199 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →