Кухонна мийка Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E 800x500 права (0.4 мм)
Фото 4 |
Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E 800x500 права (0.4 мм)
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8050R-04-1 | 900 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8050R-04-160E (SATIN) (ZS0597) | 900 грн. |
Мийка на кухню із нержавійки прямокутна накладна ZERIX 500мм x 800мм матов | 900 грн. |
Кухонні мийки ZERIX Z8050R-04-160E (SATIN) (ZS0597) | 900 грн. |
Модификації Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E
Ціни на Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E |
---|---|---|---|---|
Zerix 80x50 0.4/160 L Z8050L-04-160E 800x500 ліва (0.4 мм) | від 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Zerix 80x50 0.6/160 L Z8050L-06-160E 800x500 ліва (0.6 мм) | від 1 249 грн. | 39 пропозицій | ||
Zerix 80x50 0.4/160 R Z8050R-04-160E 800x500 права (0.4 мм) | від 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Zerix 80x50 0.6/160 R Z8050R-06-160E 800x500 права (0.6 мм) | від 1 249 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →